مجموعه زیبایی نوشین سعادتی فر

خدمات

_

لیزر موهای زائد

مواردی که در زیبایی پوست صورت و بدن تاثیر دارد، حذف موهای زائد میباشد که توسط لیزر موهای زائد می تواند انجام گیرد. علاوه بر ظاهر ناخوشایند موها احتمال بروز جوش­های چرکی وجود دارد. 

بوتاکس

بوتاکس یک ترکیب ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم است بوتاکس یکی از موادی است که می‌توان از آن برای جلوگیری از پیری و چین و چروک پوست استفاده‌ کرد. 

جوانسازی پوست

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان و حفظ جوانی به اندازه‌ی خلقت انسان قدمت دارد. در سنگ‌نبشته‌های مصر باستان، آثار استفاده از روش‌های آرایشی برای حفظ جوانی دیده می‌شود .

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست از مواردی است که توسط پزشکان، متخصصان سلامت، بیوتی اینفلوئنسرها و .. توصیه می‌شود. پاکسازی یک واژه‌ی عمومی برای توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است.

تزریق ژل

یکی کارهایی که در زیبایی و جوان‌سازی پوست و فرم دهی صورت و بدن تأثیر بسزایی دارد، تزریق ژل و انواع فیلر است. تزریق فیلر در واقع نوعی درمان بی‌خطر جهت رفع علائم پیری، افتادگی پوست صورت و بدن است

آبرسانی پوست

با توجه به اینکه پوست بیرونی ترین اندام بدن و با بخش های مختلفی در تماس است، توجه به سلامت آن از اولویت هاست. امروزه بیش تر خانم‌ها به جوانی، شادابی و زيبايي پوستشان بیش از قبل اهمیت می‌دهند. 

مزوتراپی

خدمات مزوتراپی یکی دیگر از  روش‌های درمانی و زیبایی پوستی است و در دسته‌ی شیوه‌های تزریقی قرار می‌گیرد. یعنی در این روش مواد ویژه‌ای با خاصیت درمانی به زیر پوست تزریق می‌شود. 

زاویه فک و صورت

زاویه سازی فک با استفاده از روش‌هایی مثل تزریق ژل و چربی از بهترین راهکارها برای بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت هستند. این روش‌های کم‌تهاجمی هم تاثیرات جوان کننده بر صورت می‌گذارند و هم تاثیر خوبی دارند.

ساعات کاری

_
شنبه17:00 الی 9:00
یکشنبه17:00 الی 9:00
دوشنبه17:00 الی 9:00
سه شنبه17:00 الی 9:00
چهارشنبه17:00 الی 9:00
پنجشنبهتعطیل
جمعه 16:00 الی 12:00

گالری

گالری مجموعه ما

_